KLAUZULA INFORMACYJNA - PRAWNI OPIEKUNOWIE I DZIECI SP7

W imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy bardzo serdecznie dziękujemy Spółce z o.o. ROM za podarowanie szkolnej bibliotece dwóch stylowych sof.

Nasza biblioteka po wakacyjnej przeprowadzce i remoncie zyskała nowe oblicze: jest czysto, jasno i przestronnie. Dzięki udziałowi w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa zakupiliśmy też ponad 800 nowych, pięknie wydanych książek.

Do pełni szczęścia brakowało tylko przytulnego miejsca do relaksu z lekturą.

Dzięki eleganckim sofom stworzyliśmy  takie właśnie piękne i wygodne miejsce dla dzieci odwiedzających naszą bibliotekę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Spółce ROM  z Oleśnicy za nowy wizerunek szkolnej biblioteki.

Małgorzata Pochopień

O Szkole

Jesteśmy Szkołą z Klasą i Szkołą Promującą Zdrowie. Otwartą, dynamiczną i godną zaufania. Tworzymy przyjazną i bezpieczną atmosferę m.in. poprzez realizację programów adaptacyjnych, profilaktycznych, przeciwdziałanie przemocy oraz warsztatów integracyjnych. Należymy do Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.Tradycją naszej szkoły jest organizowanie festynów rodzinnych integrujących społeczność lokalną. Nasze mocne strony to: edukacja regionalna, ekologiczna i prozdrowotna.

"Katyń - ocalić o zapomnienia"

projekt realizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Parafiada"