Grono Pedagogiczne:

 

Ezechiela – religia

Karolina - religia

Bieniek Ewa - matematyka

Boczarska Marzenna – nauczyciel wspomagający

Bojkowska Ewelina – edukacja wczesnoszkolna

Cieśla-Styczeń Małgorzata - język niemiecki, muzyka

Czapiga-Maciąg Małgorzata – geografia, przyroda

Dobrzańska-Agon Teresa - język angielski, WOS

Domaradzka Katarzyna - religia,

Dworaczyńska Jolanta - wychowawca świetlicy

Faiga Monika - język niemiecki, język angielski

Gorzelak Agnieszka - informatyka, matematyka

Górko Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Grzesiak Aneta – nauczyciel wspomagający

Hnatio Błażej – psycholog

Hortecka Karolina - pedagog

Janicka Małgorzata - język angielski, historia

Jaros Bogusława - fizyka

Jurzyk Katarzyna - język polski, biblioteka

Kamińska-Kuś Anna - język polski

Kamzol Joanna - język angielski, EDB

Kawecka Beata - język polski, logopeda

Kulwieć Anna - pedagog

Malczewski Jacek - wychowanie fizyczne

Marszałek Lidia - edukacja wczesnoszkolna

Maśko Katarzyna - wychowanie przedszkolne

Michalec Waldemar - wychowanie fizyczne

Mileszko Aneta – język angielski

Mostek Alicja - wychowawca świetlicy

Owczarczak Małgorzata - informatyka

Pakos Sylwia - chemia, matematyka

Pochopień Małgorzata - biblioteka

Prostak Bernadeta - wychowanie przedszkolne

Przyłęcka Izabela – geografia

Rasała-Świtoń Dorota - technika

Rubaszewska Beata - historia, WOS

Samburska Romana - język angielski, plastyka

Sawielewicz Teodor – religia

Słomka Barbara – świetlica

Smolak Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Sosnowska Korina - biologia, plastyka

Szachniewicz Marta - wychowanie przedszkolne

Tajak – Skrok Małgorzata – geografia

Tarasek Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Trzeciak Sylwia – język polski

Urbaniak-Sodolska Danuta - edukacja wczesnoszkolna

Waga Marlena - wychowanie fizyczne

Wilk Agnieszka – rewalidacja

Wrona Monika – nauczyciel wspomagający

Wyżyn Katarzyna – doradztwo zawodowe

Zdyb Barbara - pedagog

               

Wychowawcy klas:

KLASA

WYCHOWAWCA

0 A

LIDIA MARSZAŁEK

0 B

MARTA SZACHNIEWICZ

I A

KATARZYNA MAŚKO        

I B

BERNADETA PROSTAK

II A

MAŁGORZATA SMOLAK

II B

MAŁGORZATA GÓRKO

II C

KATARZYNA TARASEK

III A

DANUTA SODOLSKA-URBANIAK

III B

EWELINA BOJKOWSKA

IV A

ANNA KAMIŃSKA – KUŚ

IV B

SYLWIA PAKOS

V A

AGNIESZKA GORZELAK

V B

MARLENA WAGA

V C

BEATA RUBASZEWSKA

VI A

KATARZYNA JURZYK

VI B

TERESA DOBRZAŃSKA-AGON

VII A

JOANNA KAMZOL

VII B

BARBARA ZDYB

VIII A

SYLWIA TRZECIAK

VIII B

EWA BIENIEK

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz