WYWIADÓWKI I KONSULTACJE 

I SEMESTR

 

WYWIADÓWKI

godz. 16.30

KONSULTACJE

godz. 1600-1730

05.09.19 -kl. 0 – IV ul. 11 Listopada

05.09.19 - kl. V – VIII ul. Chopina

 

 

21.10.19

klasy IV –VIII przy ul. Chopina

  •  przedmioty humanistyczne – j. polski, historia, WOS
  •   języki obce, EBD, muzyka

 

28.10.19

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •  przedmioty ścisłe –informatyka, matematyka     ( bez kl. 4a i 4b)
  •  WF

 

04.11.19

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  • przedmioty przyrodnicze – biologia, chemia, fizyka, geografia, przyroda, matematyka (wyłącznie kl. 4a i 4b)
  • przedmioty artystyczne, plastyka, technika

06.11.19 -kl. 0 – IV ul. 11 Listopada

07.11.19 - kl. V – VIII ul. Chopina

 

 

09.12.19

klasy IV –VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty humanistyczne – j. polski, historia, WOS
  •   języki obce, EBD, muzyka

(powiadomienie o niedostatecznych)

 

10.12.19

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty ścisłe –informatyka, matematyka ( bez kl. 4a i 4b)
  •   WF

(powiadomienie o niedostatecznych)

 

11.12.19

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty przyrodnicze – biologia, chemia, fizyka, geografia, przyroda, matematyka (wyłącznie kl. 4a i 4b)
  •   przedmioty artystyczne, plastyka, technika

(powiadomienie o niedostatecznych)

29.01.20 – kl. 0 – IV ul. 11 Listopada

30.01.20– kl. V – VIII ul. Chopina

 

 

 

Rada pedagogiczna: 27.01 .2020 – semestralna

Ferie zimowe: 10 – 23.02.2020

 

 

                                                                                               

WYWIADÓWKI I KONSULTACJE 

II SEMESTR

 

 

WYWIADÓWKI godz. 16.30

 

KONSULTACJE godz. 1600-1730

09.03.20

klasy I - III przy ul. 11 Listopada

 

09.03.20

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty humanistyczne – j. polski, historia, WOS
  •   języki obce, EBD, muzyka

 

16.03.20

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty ścisłe –informatyka, matematyka    ( bez kl. 4a i 4b)
  •   WF

 

23.03.20

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty przyrodnicze – biologia, chemia, fizyka, geografia, przyroda, matematyka (wyłącznie kl. 4a i 4b)
  •  przedmioty artystyczne, plastyka, technika

01.04.20 -kl. 0 – IV ul. 11 Listopada

02.04.20 – kl. V – VIII  ul. Chopina

 

 

27.04.20

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty humanistyczne – j. polski, historia, WOS
  •   języki obce, EBD, muzyka

 

04.05.20

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty ścisłe –informatyka, matematyka    ( bez kl. 4a i 4b)
  •   WF

 

11.05.20

klasy IV – VIII przy ul. Chopina

  •   przedmioty przyrodnicze – biologia, chemia, fizyka, geografia, przyroda, matematyka (wyłącznie kl. 4a i 4b)
  •   przedmioty artystyczne, plastyka, technika

20.05.20 -kl. 0 – IV ul. 11 Listopada

21.05.20 – kl. V – VIII ul. Chopina

(powiadomienie o niedostatecznych)

 

 

Rada pedagogiczna:  22. 06.20 - końcowo roczna

Koniec roku: 26.06.2020