Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 579.

XIII Wystawa Dolnośląskiej Rodziny Szkół im. Armii Krajowej i Bohaterów AK

W Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego imienia prof. płk Jerzego Woźniaka odbyła się Wystawa Historyczna Rodziny Szkół im. Armii Krajowej i Bohaterów Armii Krajowej. Udział w wystawie zdeklarowało piętnaście szkół należących do Dolnośląskiej Rodziny. W tym roku realizowany był projekt: „Z miłości do Ojczyzny – przesłanie dla pokoleń żołnierzy Armii Krajowej”.

Bezpieczny internet w klasie 0A i na świetlicy

Podczas zajęć w 0A w ramach Bezpiecznego Internetu dzieci oglądały spektakl pt. „ Dzieci sieci – Plik i Folder na tropienie internetowych kłopotów ”. W spektaklu został poruszony temat zagrożeń w sieci, a w szczególności uzależnienia od technologii, od używania smartphonów, komputerów, czy tabletów.

Ukończyliśmy 6 wyzwanie

Certyfikat za ukończenie szóstego wyzwania w ramach projektu MSC.

Nowa pracownia biologiczno – chemiczna

W dniu dzisiejszym uroczyście otworzyliśmy po remoncie nową pracownię biologiczno – chemiczną w budynku Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II przy ul. Chopina.

Mała książka – wielki człowiek

Dnia 26 lutego 2024 uczniowie klasy 1A, 1B i 1C brali udział w lekcji bibliotecznej w ramach programu „Mała książka – wielki człowiek”.

Igrzyska Dzieci, zawody powiatowe w tenisie stołowym chłopców

Igrzyska Dzieci, zawody powiatowe w tenisie stołowym chłopców w Międzyborzu...

Zajęcia kulinarne na kuchni szkolnej

W dniu 21 lutego klasa 5a organizowała warsztaty kulinarne-lepienie pierogów , klasa została podzielona na grupy zadaniowe, lepiono pierogi z mięsem i ruskie.

Nasza szkoła fajna jest - Prace uczniów o naszej szkole

Poniżej zamieszczone są linki do prac z konkursu dla uczniów Naszej Szkoły. Temat prac : " NASZA SZKOŁA FAJNA JEST"

VIII POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY

Dzisiaj uczniowie zmagali się z I etapem szkolnego VIII Powiatowego Konkursu Informatyczny dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych.

Pracowity dzień radnych

Młodzieżowi radni ze Szkoły Podstawowej nr 7 mieli dziś bardzo pracowity dzień. Najpierw uczestniczyli w spotkaniu z panem Janem Bronś burmistrzem Oleśnicy i panem Aleksandrem chrzanowskim , przewodniczącym Rady Miasta Oleśnicy. Podczas spotkania radni przedstawili cztery sprawy, o których pomoc w rozwiązaniu poprosili władze naszego miasta. Następnie spotkali się z poseł Sejmu rzeczypospolitej Polskiej, gdzie mogli zadać pytania