Strona główna/Dla Uczniów

• 2024-03-19

Selfi - uczniowie

Nasza szkoła fajna jest - Prace uczniów o naszej szkole

Poniżej zamieszczone są linki do prac z konkursu dla uczniów Naszej Szkoły. Temat prac : " NASZA SZKOŁA FAJNA JEST"

VIII POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY

Dzisiaj uczniowie zmagali się z I etapem szkolnego VIII Powiatowego Konkursu Informatyczny dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych.

Razem łatwiej

Zapraszamy do korzystania z pomocy i wsparcia w ramach programu "Razem łatwiej" realizowanego ze środków finansowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego we współpracy z Cogito Sebastian Łaźniak.

Bierzemy udział w Dniu Bezpiecznego Internetu 2024 - inicjatywa szkolna

06.02.2023 we wtorek obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Ma on celu promowanie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z internetu.

Dla tych co czekają na Mikołaja

Wspólnie z dziećmi z koła informatycznego zapraszamy...

• 2023-11-06

Ankieta

Ankieta w projekcie europejskim MSC dotycząca aktywności fizycznej uczniów SP7 w Oleśnicy.

Podsumowanie Dnia Bezpiecznego Internetu 2023

W naszej szkole zostały przeprowadzone lekcje pod hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!" dla klas 1-8 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu - DBI 2023. Dzięki temu Szkoła znalazła się na wirtualnej mapie inicjatyw DBI.Zwrócono szczególną uwagę na moc wspólnego zaangażowania - uczniów, nauczycieli i rodziców, w celu zwiększenia bezpieczeństwa w Internecie.

• 2023-02-28

Konkurs informatyczny

Poniżej link do testu szkolnego etapu konkursu informatycznego.

Nasza Szkoła Fajna Jest - wyniki konkursu

Zakończyła się kolejna edycja konkursu pt. „Nasza Szkoła Fajna Jest” uczniowie nadesłali do nas wiele prac multimedialnych promujących naszą szkołę. Nadesłane pracę oglądało się z przyjemnością, kreatywne pomysły młodych uczestników zaprezentowane w formie multimedialnej.