Strona główna/Aktualności/Promocja zdrowia

Promocja zdrowia

Znaleziono wiadomości: 83.

O zdrowie dbamy, bo jedno mamy

Uczestnicy koła teatralnego, które od wielu lat działa w naszej szkole, pracowali również podczas nauki zdalnej. Licząc na to, że szybko wrócimy do szkoły realizowali projekt przedstawienia „O zdrowie dbamy, bo jedno je mamy”.

Wolontariat: chęć pomagania

W kwietniu br. Fundacja Banku Ochrony Środowiska i Poczta Polska po raz czwarty ogłosiła konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego.

Empatia w praktyce

W naszej szkole realizowany jest Programu wychowawczo-edukacyjnego „Szacunek, pomoc i działanie to jest dobre rozwiązanie”.

Międzynarodowe bicia rekordu lekcji WF on-line

Wczoraj, 22 kwietnia 2020 r. nasz szkoła przystąpiła do międzynarodowego bicia rekordu lekcji WF on-line

Wielkie Serce Siódemki dla Tosi i Frania.

Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy włączyła się w akcję charytatywną - zbiórkę pieniędzy na lek ratujący życie dla Tosi i Frania.

Ekologiczna gra terenowa „EkoAktywni w działaniu”

Niestety przyszedł ten czas… Projekt „EkoAktywni w działaniu” dobiegł końca.

• 2020-02-17

Akcja Góra Grosza

Zakończona została Akcja GÓRA GROSZA, która trwała od 25 listopada 2019 roku do 2 stycznia 2020 roku. Grosze zbierane były na świetlicy szkolnej. Zebrana kwota to 296,40.

Prelekcja - Bezpieczne ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami, w dniu 6 lutego 2020 roku uczniowie klas 0-V uczestniczyli w zajęciach nt.: Bezpieczne ferie.

Słodko jest pomagać - podsumowanie akcji

Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom społeczności szkolnej za aktywny udział w przedsięwzięciu.

Warsztaty "Smacznie, zdrowo, kolorowo"

9 i 10 grudnia 2019 r uczniowie klas młodszych wzięli udział w warsztatach edukacyjnych przeprowadzonych przez panie dietetyczki z Fundacji Polskie Dzieci. Ta fundacja prowadzi sklepik Zdrowik, w którym nasi uczniowie zaopatrują się w zdrowe drugie śniadanie.