Strona główna/Aktualności/ IV szkolny turniej gry w Chińczyka dla klas 5-8

IV szkolny turniej gry w Chińczyka dla klas 5-8

21 Marca 2023

Każda klasa przeprowadziła eliminacje wytypowując dwie osoby do turnieju szkolnego w Chińczyka. Ze względu na dzień wiosny i duże zainteresowanie w turnieju wzięły udział 24 osoby - przedstawiciele wszystkich klas 5-8. W dniu rozgrywek miały one miejsce w trzech rundach. Podczas pierwszej rundy w cztero-osobowych zespołach najlepszy gracz przechodził do rundy drugiej. W wyniku tego sześciu graczy rywalizowało w dwuosobowych zespołach o udział w finale. Ostatecznie w trzeciej rundzie trzech uczniów uczestniczyło w grze , aby zająć I, II i III miejsce. Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwali Animatorzy - Sędziowie - uczniowie klasy 8c pod okiem wychowawcy.
Ostatecznie wyniki były następujące:
I miejsce - Filip Konkalec klasa 5a
II miejsce - Malwina Owczarczak klasa 6b
III miejsce - Michał Pilinko klasa 7a
Klasa 8c

Poniżej galeria zdjęć.

Fot. na zdjęciach widzimy zwycięzców turnieju . Każda z osób trzyma w ręku puchar ufundowany przez panią dyrektor i dyplom.