Bajk Stajl

18 Października 2022

Dzisiaj gościliśmy w klasie 2 a ekipę rowerową z Oleśnicy,która skonstruowała rikszę, pełniącą funkcję "ruchomej ławeczki". Była lekcja historii rowerów, nawiązanie do pasji,jaka połączyła Pana Stanisława i Sebastiana,wspólne projekty i plany na dostarczanie książek osobom starszym lub zwykłe przejażdżki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały, projektowały i malowały swoje rowery,a na koniec doświadczyli przewozu rikszą na boisku szkolnym. Dziękujemy Panom z Oleśnica Bajk Stajl za nowe nauki przez doświadczenie i zachętę do pomagania oraz aktywność fizyczną przez jazdę na rowerach.
Jeśli w Oleśnicy dzieje się coś, co ma jakikolwiek związek w rowerami, to na pewno macza w tym palce ekipa z Bajk Stajl.

Poniżej galerie zdjęć.