Strona główna/Aktualności/JAN PAWEŁ II – DROGA DO ŚWIĘTOŚCI

JAN PAWEŁ II – DROGA DO ŚWIĘTOŚCI

21 Maja 2024

20 maja 2024 r. ( już po raz szesnasty ) Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II była organizatorem miejskiego konkursu pod patronatem burmistrza Oleśnicy dotyczącego wiedzy o życiu i pontyfikacie Jana Pawła II pod hasłem: „ JAN PAWEŁ II – DROGA DO ŚWIĘTOŚCI ” .
Celem konkursu było bliższe poznanie osoby patrona naszej szkoły - świętego Jana Pawła II,
kształtowanie zainteresowań działalnością, pielgrzymkami i twórczością papieża.
Największą wiedzą w tym zakresie wykazali się, zajmując I miejsce, uczniowie reprezentujący
SP nr 4: Maja Skowron, Mikołaj Michalak i Wojciech Wieteska.
II miejsce wywalczyła drużyna SP nr 7: Antoni Krawczyk, Malwina Owczarczak i Zuzanna Piętka.
III miejsce zajęła drużyna SP nr 2 : Błażej Barski, Nina Cichowlas i Julia Sklorz
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzenie dyplomami, a zwycięskie drużyny odebrały nagrody książkowe oraz puchar przechodni , które zostały wręczone przez wiceburmistrz Oleśnicy – panią Edytę Małys Niczypor oraz dyrektor szkoły – panią Dorotę Rasałę Świtoń.

Poniżej galeria zdjęć.

Wszystkim biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom dziękujemy i serdecznie gratulujemy!