Strona główna/Aktualności/Kolorowe, zdrowe i pożywne kanapki

Kolorowe, zdrowe i pożywne kanapki

24 Kwietnia 2024

Grupa 0b w ramach zajęć Zdrowych Czwartków co tydzień przygotowuje m.in. kolorowe, zdrowe i pożywne kanapki. Zajęcia te uczą dzieci posługiwania się sztućcami, samoobsługi w zakresie przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w miejscu pracy. Dzieci są podekscytowane każdym czwartkiem, możliwością współpracy i poczucia sprawczości podczas wykonywania posiłku. Dzieci dzielą się swoimi upodobaniami smakowymi, a nierzadko wychodzą ze swojej strefy komfortu i próbują produktów, których do tej pory nie próbowali bądź tych, do których nie pałali sympatią do tej pory. Mamy za sobą również zajęcia z przygotowywania sałatki owocowej, a w głowie mamy jeszcze pomysły na inne zdrowe i pożywne śniadania.

Poniżej galeria zdjęć.