MOVE Week 2024

12 Czerwca 2024

Podczas trwania Wydarzenia MOVE Week 2024 przygotowałam godzinny układ ruchowo-taneczny, w którym udział wzięło ok 250 os. kl. 5-8 i kl. II LO. Po rozgrzewce młodzież uczyła się układu tanecznego. Było wesoło i bardzo aktywnie. W kolejnych dniach kilka klas było na wycieczkach w Mandorii, na pontonach, grało w paintball. Przygotowywałam uczniów kl.8 do balu, ćwiczyliśmy układ poloneza. Podczas Aktywnych Przerw w naszej szkole: tańczyliśmy tańce integracyjne (begijka, makarena, kowbojka,chocolade), skakaliśmy na skakankach, doskonaliliśmy skoki przez kabel, przechodziliśmy przez linę. Prowadziłam gry i zabawy integracyjne z balonami, woreczkami oraz laskami. Było śmiesznie i ciekawie. Nawet młodzież kl. 7-8 bawiła się pełną parą. W ostatni dzień MOVE Week w naszej szkole odbył się Dzień Pustej Klasy-nauczyciele przedmiotowcy z klasami wychodzili na boiska, do parku i przeciągali linę, grali w boule, skakali na skakankach, przez kabel, kręcili hula hop. Podczas trwania Tygodnia Ruchu, uczniowie i nauczyciele Podczas trwania Wydarzenia MOVE Week 2024 przygotowałam godzinny układ ruchowo-taneczny, w którym udział wzięło ok 250 os. kl. 5-8 i kl. II LO. Po rozgrzewce młodzież uczyła się układu tanecznego. Było wesoło i bardzo aktywnie. W kolejnych dniach kilka klas było na wycieczkach w Mandorii, na pontonach, grało w paintball. Przygotowywałam uczniów kl.8 do balu, ćwiczyliśmy układ poloneza. Podczas Aktywnych Przerw w naszej szkole: tańczyliśmy tańce integracyjne (begijka, makarena, kowbojka,chocolade), skakaliśmy na skakankach, doskonaliliśmy skoki przez kabel, przechodziliśmy przez linę. Prowadziłam gry i zabawy integracyjne z balonami, woreczkami oraz laskami. Było śmiesznie i ciekawie. Nawet młodzież kl. 7-8 bawiła się pełną parą. W ostatni dzień MOVE Week w naszej szkole odbył się Dzień Pustej Klasy-nauczyciele przedmiotowcy z klasami wychodzili na boiska, do parku i przeciągali linę, grali w boule, skakali na skakankach, przez kabel, kręcili hula hop. Podczas trwania Tygodnia Ruchu, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 7 byli bardzo aktywni i doskonale się bawili. Szkoły Podstawowej Nr 7 byli bardzo aktywni i doskonale się bawili.

Poniżej galeria zdjęć.