Strona główna/Aktualności/Monsieur kapelusz, czyli stwórz kreatywny kapelusz na (..)

Monsieur kapelusz, czyli stwórz kreatywny kapelusz na jesień

25 Października 2022

Uczniowie mieli za zadanie indywidualnie przygotować kapelusz dowolną techniką z wykorzystaniem elementów jesiennych. Pomysłowość naszych uczniów nie zna granic. Wykorzystali zarówno dary natury takie jak: żołędzie, liście, mech , jak również gotowe elementy zakupione w sklepie . Kapelusze zostały wykonane z wykorzystaniem papieru, bibuły, materiału , a nawet kory. Wszystkie przyciągają wzrok kolorystyką, elementami dekoracyjnymi i pomysłową formą. Jury miało bardzo trudny orzech do zgryzienia. Nie obyło się bez długich dyskusji. Ostatecznie każdy członek jury mógł wybrać dwa kapelusze , które wzbudziły w nim największy zachwyt. Wszystkie kapelusze były poukładane w sposób anonimowy. W momencie odkrycia , które prace znalazły się w finale nie obyło się bez zdziwienia Ostatecznie zdecydowano:
I miejsce - Liliana Spikowska z klasy 5b
II miejsce - Joanna Rosiak z klasy 8b