Strona główna/Aktualności/Oleśnicka Siódemka z pasją

Oleśnicka Siódemka z pasją

9 Października 2024

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zakwalifikowała się do 3 edycji ogólnopolskiegoMiło nam poinformować, że nasza szkoła zakwalifikowała się do 3 edycji ogólnopolskiegoprojektu „Dziecko z pasją”. „Dziecko z Pasją” to roczny projekt, organizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Udział   w nim biorą dyrektorzy i wicedyrektorzy szkół podstawowych, którzy chcą razem zradą pedagogiczną uczynić swoją szkołę miejscem, w którym dzieci uczą się z pasją. Projektzapewnia   kompleksowe   wsparcie   dla   szkół,   które   widzą   potrzebę   rozwoju,   inspirujedyrektorów   i  nauczycieli   do  wprowadzania  zmian  w   pracy  z  uczniem  oraz   dostarcza  imrównież   narzędzi.   Nauczyciele   otrzymują   wsparcie   w   zakresie   dydaktycznym   iwychowawczym, a  dyrektorzy rozwijają kompetencje menadżerskie.  SIÓDEMKA zmienia się dla WAS.

Poniżej galeria zdjęć.