Strona główna/Aktualności/Rozpoczęcie programu "Program dla szkół"

Rozpoczęcie programu "Program dla szkół"

7 Października 2024

Dziś w naszej szkole z radością rozpoczęliśmy realizację "Programu dla szkół", w ramach którego uczniowie otrzymali pierwsze produkty mleczne. Celem programu jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez wprowadzenie wartościowych produktów spożywczych, takich jak mleko i jego przetwory, do codziennej diety dzieci.
Jako szkoła promująca zdrowie, kładziemy duży nacisk na edukację żywieniową i uświadamianie uczniów o znaczeniu zbilansowanej diety. Produkty mleczne są źródłem wapnia i witamin, które wspierają rozwój kości oraz wzmacniają organizm. Dzięki takim inicjatywom chcemy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe u naszych uczniów już od najmłodszych lat, dbając o ich zdrowie i samopoczucie.
Program będzie kontynuowany przez cały rok, a regularne dostawy świeżych produktów pozwolą na urozmaicenie diety i wzmocnienie organizmów dzieci w okresie intensywnego wzrostu.

Poniżej plakaty promujące akcję.