Strona główna/Aktualności/Światowy Dzień Wody – Wieża Ciśnień

Światowy Dzień Wody – Wieża Ciśnień

6 Maja 2024

Uczniowie przez miesiąc spotykali się z wychowawcą i pracowali nad pracą konkursową. Uczniowie byli podzieleni na grupy. Dzisiaj już wiemy że nasza praca zakwalifikowała się na wystawę w czasie wernisażu. Mimo, że nie otrzymaliśmy żadnego miejsca, udział w wernisażu w Wieży Ciśnień był dla nas dużym wydarzeniem. Po raz pierwszy mogliśmy brać udział w wernisażu. Ze względu na ograniczoną ilość osób klasę reprezentowały wylosowane przez klasę Olga i Joasia wraz z wychowawcą. Otrzymaliśmy dyplom a wszyscy uczestnicy nagrody rzeczowe.

Poniżej galeria zdjęć.

fot 1: uczennice stoją na tle pracy 3d przedstawiającej wieżę ciśnień w pomieszczeniu Wieży Ciśnień podczas wernisażu prac

fot. 2: uczennice stoją z torbami MGK z nagrodami a w środku nauczycielka z dyplomem dla klasy 4a za udział w konkursie .