Strona główna/Aktualności/Szkoła Podstawowa nr 7 z certyfikatem

Szkoła Podstawowa nr 7 z certyfikatem

27 Listopada 2019

Dyrektor szkoły Dorota Rasała - Świtoń wraz z wicedyrektor Małgorzatą Czapiga- Maciąg uczestniczyły 27.11.2019r w Warszawie w uroczystej „Gali wręczenia Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie”.

Wyróżnienia przyznane są przez Ministra Edukacji Narodowej na podstawie rekomendacji udzielonej przez Centralną Kapitułę Krajowego certyfikatu działającą przy Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie .

W uroczystości uczestniczyli dyrektorzy pięćdziesięciu czterech placówek oświatowych z całego kraju. Z Dolnego Śląska wyróżniona została tylko Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II z Oleśnicy.

Dyrektor szkoły odebrał Certyfikat z rąk Iwony Michałek - Sekretarz Stanu MEN oraz profesor Barbary Woynarowskiej - przewodniczącej Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie.

Certyfikat dla Sp 7 - zdjecie 1
Certyfikat dla Sp 7 - zdjecie 2