Strona główna/Aktualności/Wizyta u sióstr

Wizyta u sióstr

24 Czerwca 2021

24 czerwca 2021 r. uczniowie klasy IIa i Ia, odwiedziły Siostry Felicjanki. Dzieci z Siostrą Karoliną udały się do kaplicy Sióstr, gdzie podziękowały Bogu za dar nauki w Roku Szkolnym 2020/21. Dzieci wysłuchały prelekcji opowiadającej o pracy Sióstr Felicjanek w Oleśnicy, oraz jak wygląda dzień Siostry zakonnej. Na zakończenie spotkania była wspólna modlitwa i prośba do Boga z okazji zakończenia roku szkolnego, pamiętaliśmy o nauczycielach oraz rodzicach.

Z okazji zakończenia roku szkolnego naszejDyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Administracji oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Kolegom i koleżankom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

S. Karolina

Poniżej zdjęcia z odwiedzin.