Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 615.

Warsztaty dekorowania bombek

Kolejne warsztaty, dekorowanie bombek, w ramach Projektu „Międzykulturowe warsztaty i spotkania integracyjne ".

Dla tych co czekają na Mikołaja

Wspólnie z dziećmi z koła informatycznego zapraszamy...

Międzykulturowe warsztaty i spotkania integracyjne

W SP7 rozpoczęliśmy projekt „Międzykulturowe warsztaty i spotkania integracyjne ".

Zajęcia taneczne w Klubie Arko

Zajęcia taneczne w Klubie Arko. Dziękujemy za zaproszenie.

Piernikowy dywan sensoryczny w klasie 4a

W dniu dzisiejszym uczniowie pod okiem wspaniałej mamy, pani Emilii wykonywali nietypowy dywan – dywan sensoryczny. Zabawa polegała najpierw na wyrobieniu własnoręcznie ciasta.

Mikołaj w Świetlicy Środowiskowej

11 grudnia to dzień pełen niespodzianek dla podopiecznych Świetlicy Środowiskowej Bratnia Dłoń a to za sprawą m.in. Mikołaja. W tym roku jego pomocnikami byli uczniowie klasy 7a. Wspólnie przygotowaliśmy 23 paczki dla podopiecznych świetlicy i 10 dla podopiecznych internatu Szkoły Specjalnej.

Szkolny Bieg Mikołajek i Mikołajów

#MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengePoland

Mamy kolejny certyfikat MSC

Mamy kolejny certyfikat MSC! Huuurrraaa

Ze szkoły na stadion

30.11.2023 roku uczniowie klas I i II wzięli udział w Turnieju piłkarskim „Ze szkoły na stadion”, którego celem była popularyzacja tej dyscypliny sportu, zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego od nauki.30.11.2023 roku uczniowie klas I i II wzięli udział w Turnieju piłkarskim „Ze szkoły na stadion”, którego celem była popularyzacja tej dyscypliny sportu, zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu

Odpowiedzialność karna osób nieletnich

W dniu dzisiejszym w klasie 7A odbyły się zajęcia profilaktyczne prowadzone przez sierżant sztabową Karolinę Walczak. Tematem spotkania była: „Odpowiedzialność karna osób nieletnich”.