Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 614.

Stop przemocy i wandalizmowi

Stop przemocy i wandalizmowi: Szkoła naszym drugim domem - szanujemy siebie nawzajem i wszystko, co nas otacza. To tytuł projektu realizowanego w Szkole Podstawowej nr 7 przez klasy 4-8.

Młodzieżowi Radni naszej szkoły są w zarządzie

16 listopada odbyła się I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnicy. Z ramienia Szkoły Podstawowej nr 7 mamy dwóch radnych: Martynę Schmidt i Karola Wójcigę. Gratulujemy radnym wyboru do zarządu Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnicy. Martyna i Karol zostali członkami Komisji Rewizyjnej MRM.

Święto Niepodległości klasa 5b

Z okazji Święta Niepodległości nasza klasa 5b wybrała trzy pieśni, które najbardziej kojarzyły nam się z 11 Listopada. Wybralśmy :,, Legiony’’, ,,Przybyli ułani pod okienko’’ i ,,Szarą Piechotę”.

Dzień Niepodległości 11 listopada

Uczniowie klas 7A 7B 8A i 8B Szkoły Podstawowej nr 7 wzięli udział w uroczystościach miejskich z okazji Dnia Niepodległości 11 listopada.

BohaterON w Twojej Szkole - Projekt edukacyjny dla uczniów klas 4-8

Na przełomie wrzesień - listopad na terenie naszej szkoły w klasach 4-8 odbyła się realizacja projektu: BohaterOn. Projekt ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i historii Polski XX wieku.

Fantastyczne stworki

Fantastyczne stworki wykonane przez klasy piąte na lekcjach plastyki.

Odzyskania Niepodległości

Dzisiaj w naszej szkole dużo się działo z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

• Ciekawa wycieczka
2023-11-10

Ciekawa wycieczka

Dzisiaj dzieci klasy 3a z dodatkowych zajęć informatyki odwiedzili budynek szkoły przy ul. Chopina. Podziwiali nowo wyremontowaną salę komputerową wraz z bogatym wyposażeniem robotycznym, mieli okazję wydrukować pierwsze projekty na drukarce 3D.

Z wizyta w Oleśnickim Zamku

Dzisiaj uczniowie klasy czwartej mieli przyjemność zwiedzać Zamek Książęcy w Oleśnicy - jeden z piękniejszych zamków w Polsce.Już przy bramie głównej czekał na nas nasz przewodnik , dyrektor Zamku pan Przemysław Wróbel. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od dziedzińca. Była krótka powtórka z chronologii, zapoznanie się z planem Zamku i historią jego budowy. Po wysłuchaniu historii kiedy i jak powstały kolejne części Zamku

• 2023-11-06

Ankieta

Ankieta w projekcie europejskim MSC dotycząca aktywności fizycznej uczniów SP7 w Oleśnicy.