Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 588.

Klucze Pamięci - edukacja w służbie Pamięci o Ofiarach Zbrodni Katyńskiej

22 kwietnia 2022 r. Maciej Świtoń uczestniczył w konferencji "Klucze Pamięci - edukacja w służbie Pamięci o Ofiarach Zbrodni Katyńskiej", która odbyła się w Sali Kolumnowej wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

19 kwietnia Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach wraz ze Szkołą Podstawową nr 7 w Oleśnicy przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu i zorganizowały Niebieskie Igrzyska w placówce w Dobroszycach.

• Udział radnych Szkoły Podstawowej nr 7 w III sesji Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnicy
2023-04-20

W dniu dzisiejszym nasi radni uczestniczyli w III sesji Młodzieżowej RadyW związku z ustąpieniem ze stanowiska przewodniczącej MRM odbyły się dzisiaj wybory uzupełniające do zarządu. W ich wyniku Maciej Świtoń został wybrany na członka komisji rewizyjnej, a następnie na jej przewodniczącego.

80 rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

Radni naszej szkoły : Maciej i Szymon reprezentowali Szkołę Podstawową nr 7 podczas miejskich uroczystości .

„Sprzątamy dla Polski” V edycja

Celem akcji było uświadomienie młodzieży potrzeby dbania o naszą planetę.

Regulamin rekrutacji 2023/2024

Wyjątkowy prezent

Uczniów budynku przy ul. 11 Listopada spotkała miła niespodzianka...

80 rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w obchody 80. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Przy współpracy z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem materiałów edukacyjnych opracowanych dla każdej grupy wiekowej dzieci i młodzieży.

Turniej wiedzy i ułożenia kostki Rubika

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się turniej wiedzy i umiejętności układania kostki Rubika.Naszym celem było rozwijanie logicznego myślenia, zdolności zapamiętywania, sprawność intelektualna i manualna, poznawanie algorytmów i zasad rywalizacji.

Uczę się bezpiecznie żyć

We Wrocławiu odbył się wojewódzki półfinał XVIII Konkursu dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć", którego głównym celem jest kształtowanie wrażliwości środowiskowej młodego człowieka.