Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 579.

Dzień Otwarty Szkoły

Podsumowanie Dnia Bezpiecznego Internetu 2023

W naszej szkole zostały przeprowadzone lekcje pod hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!" dla klas 1-8 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu - DBI 2023. Dzięki temu Szkoła znalazła się na wirtualnej mapie inicjatyw DBI.Zwrócono szczególną uwagę na moc wspólnego zaangażowania - uczniów, nauczycieli i rodziców, w celu zwiększenia bezpieczeństwa w Internecie.

Pierwszy Dzień Wiosny

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny klasa 2 a pobudzała dziecięcą wyobraźnię i rozwijała zdolności manualne podczas warsztatów kreatywnych ze slimami.

IV szkolny turniej gry w Chińczyka dla klas 5-8

Każda klasa przeprowadziła eliminacje wytypowując dwie osoby do turnieju szkolnego w Chińczyka. Ze względu na dzień wiosny i duże zainteresowanie w turnieju wzięły udział 24 osoby - przedstawiciele wszystkich klas 5-8. W dniu rozgrywek miały one miejsce w trzech rundach.

Projekt czytelniczy „Książka chroni”

W ramach akcji ,,Książka Chroni" nasza szkoła otrzymała od Fundacja Powszechnego Czytania książki w języku ukraińskim i angielskim!

Wycieczka klas czwartych

Klasa IVA i IVB 13 marca udały się do Wrocławia na wycieczkę.

Spotkanie z Policją

10 marca na zaproszenie wychowawczyń klas czwartych przyszła do szkoły P.Policjantka Karolina, która w klasie IVA i IVB przeprowadziła lekcje dotyczące cyberprzemocy.

Warsztaty kulinarne projektu edukacyjnego „5,6,7 Razem”

W dniu 14.03.23r. na terenie internatu ZSP w Oleśnicy, odbyły się warsztaty kulinarne projektu edukacyjnego „5,6,7 Razem”. Dla młodzieży to doskonały sposób na naukę oraz zdobycie nowych znajomości, które będą przydatne przez całe życie.

• 2023-03-09

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania PANIOM i KOLEŻANKOM, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Choć niekiedy trudno im się przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez Kobiet byłby smutny, nudny i nijaki. Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 7 Święto Pań obchodzi się z niezwykłym rozmachem. Tak też było i w tym roku !