Strona główna/Aktualności/Promocja zdrowia

Mamy kolejny certyfikat MSC

Mamy kolejny certyfikat MSC! Huuurrraaa

Ze szkoły na stadion

30.11.2023 roku uczniowie klas I i II wzięli udział w Turnieju piłkarskim „Ze szkoły na stadion”, którego celem była popularyzacja tej dyscypliny sportu, zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego od nauki.30.11.2023 roku uczniowie klas I i II wzięli udział w Turnieju piłkarskim „Ze szkoły na stadion”, którego celem była popularyzacja tej dyscypliny sportu, zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu

Świąteczne wyzwanie w projekcie Moving Schools Challenge

Świąteczne wyzwanie w projekcie Moving Schools Challenger!Przed nami Challenge #4, w czasie którego wykorzystamy okres świąteczny do jeszcze większej aktywności fizycznej.

Ekologiczne odżywianie dzieci – porady i sugestie na temat żywności naturalnej

Dla większości dzieci jest sprawą oczywistą, że półki sklepów spożywczych są wypełnione szeroką gamą produktów przez cały rok. Jednak niektóre z nich przebyły bardzo daleką drogę, by do nas dotrzeć, inne są mocno przetworzone lub ich opakowania wykonane są z dużej ilości plastiku.

Dzień Jabłka

Młodszy Samorząd Uczniowski zorganizował z okazji Dnia Jabłka zdrową przekąskę w postaci cząstek jabłuszek i soku jabłkowego podczas przerw dla klas najmłodszych.

Międzyszkolne zawody lekkoatletyczne

16 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych.

Mikołajki dla zwierząt 2022

Po raz kolejny z sukcesem zakończyła się nasza szkolna akcja „Mikołajki dla zwierząt. Wzięli w niej udział uczniowie wszystkich klas i oddziałów przedszkolnych. Uczniowie przynieśli : koce, ,łóżeczko, zabawki, miski, środki czystości, wysokogatunkową karmę, przekąski i dużo innych rzeczy.

• 2022-10-26

Energetykom mówię NIE!

W obecnych czasach napoje energetyzujące zyskują popularność wśród dorosłych, ale tez dzieci. Składają się one głównie z cukru i substancji dodających energii jak kofeina, tauryna czy guarana oraz l-karnityna. Działają one pobudzająco na organizm, mają na celu zwiększenie koncentracji i przeciwdziałanie zmęczeniu.

Bajk Stajl

Dzisiaj gościliśmy w klasie 2 a ekipę rowerową z Oleśnicy,która skonstruowała rikszę, pełniącą funkcję "ruchomej ławeczki".

Dzień Drzewa

Drzewa i lasy to niezbędne narzędzia regulacji klimatu. Pochłaniają dwutlenek węgla, spowalniają spływ wód powierzchniowych, są również domem dla wielu zwierząt. Uczniowie klas 1-4 aktywnie włączyli się w obchody Święta Drzewa przypadającego 10 października. Klasa 2b sadziła sadzonki drzew na terenie boiska szkolnego przy ul. 11 Listopada.