Strona główna/Aktualności/Akcji „Pomagamy Zwierzętom” z ośrodka adaptacyjnego (..)

Akcji „Pomagamy Zwierzętom” z ośrodka adaptacyjnego Przytul Pyska w Boguszycach.

22 Grudnia 2020

Uczniowie naszej szkoły zorganizowali charytatywną akcję na rzecz bezdomnych psów i kotów przebywających w ośrodku adaptacyjnym „Przytul Pyska”

w Boguszucach.

W wyniku prowadzonej zbiórki darów zebrano duże ilości pościeli, koców, mokrej karmy i środków czystości.
Dary od dzieci odebrał w dniu 21.12.2020r. pracownik schroniska.
Celem akcji było kształtowanie pozytywnych cech charakteru poprzez rozwijanie empatii, uwrażliwienie na krzywdę zwierząt.
Uczniowie mogą mieć satysfakcję i poczucie, że zrobili coś dobrego - pomogli niechcianym zwierzętom.
Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy
i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt.

Klasa 8a z Wychowawcą