Strona główna/Aktualności/Bo pomaganie fajne jest

Bo pomaganie fajne jest

25 Stycznia 2021

Pani Paulina jest mamą uczniów i absolwentów naszej szkoły.Potrzebuje protezy nogi i kosztownej rehabilitacji.

Udowodnijmy,że możemy jej pomóc. Każda wpłacona złotówka się liczy!

....BO POMAGANIE JEST FAJNE :)

...................................

Hej, jestem Paulina, mam 41 lat. Goszczę tu już nie pierwszy raz. Przypomnę, że w kwietniu zeszłego roku zdiagnozowano u mnie raka kości - mięsaka o wysokim stopniu złośliwości.

Rak zagościł w dalszej części kości udowej mojej lewej nogi. Przeszłam ciężką serię chemioterapii. Ostatecznie w październiku amputowano mi nogę.

Nie poddałam się. Mam dla kogo walczyć. Mam czwórkę świetnych dzieciaków; Julię, Szymona, Miłosza i Tośkę, która w maju skończy dwa latka.

Marzę by móc wrócić do pracy, normalnie żyć i funkcjonować, aktywnie spędzać czas z moimi dziećmi i rodziną.

Aby tak się stało, niezbędna jest dla mnie proteza nogi, taka która nie będzie mnie ograniczać.

Jestem już po pierwszych konsultacjach z protetykiem, Panem Jakubem Krawczakiem z Tarnowskich Gór. Koszt takiej protezy będzie oscylował w granicach 200 tysięcy złotych. Dla mnie jest to kwota nieosiągalna.

Dlatego zwracam się z prośbą o dalsze wsparcie, z całego serducha dziękując.

zrzutka.pl/uc49d6

Marlena Waga