GeKoN

3 Czerwca 2024

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy w roku szkolnym 2023/2024 uczestniczyła w projekcie GKN Driveline „GeKoN”.

W semestrze II udało się zrealizować założony remont korytarza na piętrze uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Dla uczniów udało się stworzyć morską przestrzeń. Na ścianach zawisły elementy dzięki którym uczniowie mogą poczuć się jak w łodzi podwodnej, drzwi sal zostały rozjaśnione, a teraz zdobią je kolorowe rybki, na ścianach zawisły gry edukacyjne i sensoryczne, które umilają czas spędzany podczas przerw oraz pojawiły się nowe, piękne, wygodne pufy, na których uczniowie mogą się zrelaksować pomiędzy lekcjami.
Po przeprowadzeniu ankiety wśród najmłodszych na co dzień korzystających z tego miejsca płyną pozytywne opinie.
Prace wsparła wspaniała ekipa GKN (lider Kamil Olczak, Magdalena Żółędziewska-Bugdoł, Aleksandra Rogala, Robert Ciupa, Adrian Ptak i Jan Braciszewicz).
Z ramienia szkoły całą akcję koordynowały: Pani Dyrektor Dorota Rasała-Świtoń oraz nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Pani Katarzyna Olczak.

Poniżej galeria zdjęć.