Strona główna/Aktualności/Mikołajki dla zwierząt

Mikołajki dla zwierząt

16 Grudnia 2021

Mikołajki to wyjątkowy czas dla każdego. Zespół Zdrowej Szkoły zorganizował akcję pod hasłem „Mikołajki dla zwierząt”. Zwróciliśmy się do naszej społeczności szkolnej z prośbą o prezenty dla podopiecznych środka adopcyjnego Przytul Pyska w postaci takich rzeczy jak: żwirek dla kotów, papierowe ręczniki, gumowe rękawiczki, worki na śmieci, środki czystości, karmę dobrej jakości, koce.
Nasza akcja spotkała się z dużym odzewem. Zebraliśmy wszystkie potrzebne rzeczy i przekazaliśmy je Pani Agnieszce dla Jej podopiecznych. Dziękujemy wszystkim, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny, najbardziej aktywne klasy to: 0b, 1a, 3a, 4a, 6b, 7a, 7b, 8b.
Jak pięknie wpisują się tutaj słowa naszego patrona św. Jana Pawła II „Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”
Małgorzata Smolak

Poniżej galeria zdjęć.