Polak ma essę

1 Października 2023

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Polak ma essę!"
Szkoła Podstawowa nr 7 bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym: „Polak ma essę”.
Celem projektu jest utrwalenie zdobytej wiedzy z języka polskiego oraz historii oraz nabywanie nowych umiejętności poprzez zabawę i integrację uczniów. To właśnie na tych przedmiotach w klasach głównie 4-6 nauczycielki: Anna Kamińska Kuś, Marta Balińska i Beata Rubaszewska będą realizowały powyższą innowację.
Cele szczegółowe projektu;
✓ utrwalanie nabytej wiedzy z języka polskiego oraz historii poprzez zabawę,
✓ wspomaganie rozwoju dzieci,
✓ odkrywanie dziecięcych talentów,
✓ integracja zespołu klasowego,
✓ rozwijanie wiary we własne możliwości,
✓ rozwijanie kreatywności, krytycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania sytuacji problemowych,
✓ wykorzystanie TIK w pracy nauczyciela oraz ucznia,
✓ integracja środowiska pedagogicznego realizującego Projekt,
✓ promocja placówek biorących udział w projekcie w środowisku lokalnym oraz na terenie całej Polski
Projekt trwa od 2 października 2023 r. do 31 maja 2024 r. O przebiegu jego realizacji będziemy pisać niebawem.
Koordynatorki projektu

zdjęcie: grafika projektu