Razem łatwiej

16 Lutego 2024

Zapraszamy do korzystania z pomocy i wsparcia w ramach programu "Razem łatwiej" realizowanego ze środków finansowych Samorządu Województwa Dolnośląskiego we współpracy z Cogito Sebastian Łaźniak.
Program kierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 10-19 lat, które oświadczają smutku, samotności, myśli samobójczych czy też kryzysu psychicznego. Wsparcie mogą uzyskać także rodzice lub opiekunowie dzieci. Oferowana pomoc terapeutyczna i diagnostyczna jest bezpłatna.
Osobami do kontaktu na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II są panie Agata Balcerczyk -psycholog i Barbara Zdyb -pedagog.

Poniżej  ulotki informacyjne dotyczące programu "Razem łatwiej" zawierają numer telefonu, pod którym można uzyskać bezpłatne wsparcie 48 800805 600 oraz mail razemlatwiej@cogitozdrowie.pl.