Strona główna/Aktualności/Świat odkrywców, odkrywanie świata

Świat odkrywców, odkrywanie świata

15 Września 2021

Uczniowie Szkoły podstawowej nr 7 w dniach 13.09.- 17.09.2021 uczestniczą w projekcie unijnym pt. "Świat odkrywców, odkrywanie świata". Jest to nowatorski program rozwoju kompetencji i pobudzenia aktywności edukacyjnej i kulturalnej dla dzieci szkół podstawowych. Codziennie m.in. odbywają się zajęcia laboratoryjne w instytucie mikrobiologii i genetyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz warsztaty terenowe w ogrodzie botanicznym i Parku Szczytnickim we Wrocławiu. Przeprowadzane są również lekcje muzealne, kinowe oraz jedną z atrakcji jest zwiedzanie miasta. Młodzież jest zaangażowana w projekt, chłonie nową wiedzę. Uczniowie są bardzo zadowoleni z możliwości udziału w takim wydarzeniu oraz chętnie będą uczestniczyć w kolejnych.

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia.