Strona główna/Aktualności/Urodzinowe prezenty dla JANA PAWŁA II od Szkoły (..)

Urodzinowe prezenty dla JANA PAWŁA II od Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy

17 Maja 2020

URODZINOWY PREZENT

DLA JANA PAWŁA II

od Szkoły Podstawowej nr 7

1. Jana Pawła II w Oleśnicy

„Drodzy Uczniowie, Rodzice i Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy. 18 maja 2020 roku obchodziliśmy Setną Rocznicę Urodzin Wielkiego Polaka Karola Wojtyły - świętego Papieża Jana Pawła II, patrona naszej Szkoły.

Co byście dali na prezent urodzinowy dla Jana Pawła II ?

Najlepiej gdyby można było, to byśmy się Jego zapytali wprost.   A tak, nie mamy wyjścia, sami zaproponujemy prezent dla naszego Patrona. Społeczność szkolna już zaczęła składać swoje „małe” prezenciki tj.

• Urodzinowy tort dla Jana Pawła II, 100 świeczek na torcie i 100 przeróżnych zadań, które już zostały zaniesione do nieba dla Czcigodnego Jubilata ?

Zaproponowaliśmy jako prezent Urodzinowy dla Jana Pawła II od naszych uczniów:

• Klasy O - III - zrobić laurkę dla Jana Pawła II.

Laurki zostały wykonane i to bardzo dużo, dlatego że tak bardzo kochamy naszego Patrona - Świętego Jana Pawła II. Proszę sami możecie je ocenić i podziwiać.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, za piękne prace i zapewnienie  o swojej miłości do naszego Patrona.