Strona główna/Aktualności/WYNIKI KONKURSU „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”

WYNIKI KONKURSU „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”

19 Grudnia 2023

W listopadzie 2023 r. w naszej szkole został przeprowadzony konkurs na „Bombkę Bożonarodzeniową”. W konkursie wzięło udział 47 uczniów ze wszystkich oddziałów szkolnych.
Przedmiotem konkursu było stworzenie bombki - symbolu świąt Bożego Narodzenia - w dowolnym formacie, wykonanej przez uczniów dowolną techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów.
Celem uczestnictwa w konkursie było: umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności plastycznych dzieci.
Prace uczestników oceniane były przez Komisję w kategoriach: kl. I-III, kl. IV-VI oraz VII-VIII. Komisja w swojej ocenie brała pod uwagę: poziom artystyczny wykonanej pracy, oryginalność, pomysłowość, pracochłonność, estetykę wykonania i stopień nawiązania do tradycji bożonarodzeniowych. Wszystkie prace zostały wykonane starannie, rozmaitymi technikami plastycznymi. 14 najładniejszych prac zostało przekazanych na konkurs powiatowy do Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy.

Wyniki konkursu powiatowego PCEiK w Oleśnicy
Laureatami konkursu zostali: