Strona główna/Aktualności/WYNIKI KONKURSU „OZDOBA ŚWIĄTECZNA”

WYNIKI KONKURSU „OZDOBA ŚWIĄTECZNA”

19 Grudnia 2023

Pod koniec października 2023 r. w naszej szkole został ogłoszony konkurs „Ozdoba Świąteczna”, w którym wzięło udział 18 uczniów z kl. I-VI. Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy. Pod koniec października 2023 r. w naszej szkole został ogłoszony konkurs „Ozdoba Świąteczna”, w którym wzięło udział 18 uczniów z kl. I-VI. Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy.  Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy konkursowej „Ozdoby Świątecznej”, która swoim charakterem nawiązywała do Świąt Bożego Narodzenia.  Cele konkursu: zachęcanie mieszkańców Oleśnicy do poznawania i pielęgnowania dziedzictwa kulturowego, doskonalenie umiejętności artystycznych, popularyzacja kultury i tradycji regionalnej, narodowej i europejskiej wśród mieszkańców Oleśnicy.  Na konkurs wpłynęły 103 prace. Jury najwyżej oceniło najciekawsze i najbardziej kreatywne ozdoby świąteczne. Wybrano 9 zwycięzców konkursu plastycznego w trzech grupach wiekowych: • GRUPA I: Szkoła podstawowa - klasy I – III,• GRUPA II: Szkoła podstawowa - klasy IV – VIII,• GRUPA III: Szkoły ponadpodstawowe i Dorośli.Uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 - Kacper Kułek z kl. 6A zdobył 2 miejsce w kategorii Klas IV-VIII. Poniżej praca konkursowa ucznia.

Patrycja Ignasiak-Kusaj

Praca