Strona główna/Aktualności/Wybory uzupełniające uzupełniające do Młodzieżowej (..)

Wybory uzupełniające uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnica

26 Września 2024

W dniu 25.09.2024r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Oleśnicy odbyły się wybory uzupełniające uzupełniające do Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnica. W wyborach miała możliwość startowania młodzież klas starszych, a celem wyborów było wyłonienie reprezentanta szkoły, który będzie pełnił funkcję radnego w Młodzieżowej Radzie Miasta Oleśnica. Helena Eijeriks została oficjalnym reprezentantem Szkoły Podstawowej nr 7 w Młodzieżowej Radzie Miasta Oleśnica. Helena dzięki swojemu zaangażowaniu i spełnieniu wszystkich formalności została wybrana do Młodzieżowej Rady Miasta. Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji planów na rzecz społeczności uczniowskiej oraz całej Oleśnicy.