Strona główna/Aktualności/Zakończenie projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Zakończenie projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego

21 Czerwca 2022

Od 4 października 2021 roku uczniowie z klas 5 ,6,7,8 mieli możliwość uczestniczenia w pozalekcyjnych kołach informatycznych. Na zajęcia uczęszczało 9 uczniów. Podczas zajęć uczniowie przede wszystkim ćwiczyli i doskonalili pisanie programów w językach programowania Scratch i c++. Zajęcia realizowane w ramach kół informatycznych CMI były doskonałym sposobem na rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, rozbudzały zainteresowanie programowaniem, a w przyszłości, z pewnością, przyniosą uczniom dużo korzyści.Od 4 października 2021 roku uczniowie z klas 5 i 8 mieli możliwość uczestniczenia w pozalekcyjnych kołach informatycznych. Na zajęcia uczęszczało 9 uczniów. Podczas zajęć uczniowie przede wszystkim ćwiczyli i doskonalili pisanie programów w językach programowania Scratch i C++. oraz konstruowali i programowali roboty, mboty, lego. Zajęcia realizowane w ramach kół informatycznych CMI były doskonałym sposobem na rozwój umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, rozbudzały zainteresowanie programowaniem, a w przyszłości, z pewnością, przyniosą uczniom dużo korzyści.Uczestnicy koła w ramach projektu to :
Daniel Rakowiecki z klasy 8a, Michał Głowacki z klasy 8a, Karol Nikody z klasy 8a, Maciej Drożdzyński z klasy 7b, Dorian Żak z klasy 7c, Michał Mrowicki z klasy 6b, Wiktor Stepień z klasy 6a, Mykhailo Dnistrianskyi z klasy 6a i Evelina Hasparian z klasy 5a
Wszyscy ukończyli zajęcia z dyplomami.

Zajęcia prowadziła Małgorzata Owczarczak.

Poniżej galeria zdjęć.