Strona główna/Aktualności/Zaproszenie na drzwi otwarte w SP7

Zaproszenie na drzwi otwarte w SP7

24 Lutego 2022

Szanowni Państwo!
Od 28 lutego 2022 roku ruszają zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych w szkołach podstawowych. W związku z sytuacją epidemiczną nie organizujemy tradycyjnego spotkania w szkole.
Znajdź nas na stronie internetowej szkoły na portalu społecznościowym Facebook, na którym w dniu 04.03.2022 o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie na żywo z dyrektorem szkoły - zachęcamy do zadawania pytań.
Zapraszamy również Państwa do zapoznania się ze stroną internetową naszej placówki https://sp7.zosolesnica.pl/

gdzie będziecie mogli zobaczyć, co się dzieje w naszej szkole, obejrzeć filmy oraz prezentacje multimedialne na jej temat.
Ponadto zapraszamy do odwiedzenia naszego budynku przy ul. 11 Listopada po wcześniejszym umówieniu - nr telefonu 71 - 314 - 48 - 07. Zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa chętnie Państwa oprowadzimy po szkole i odpowiemy na nurtujące Was pytania.

Siódemka na Was czeka!
Dorota Rasała-Świtoń