Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 588.

Licytacja Szkoły Podstawowej nr 7

Oficjalnie wystartowała nowa odsłona Licytacji Szkoły Podstawowej nr 7, która ma wesprzeć zbiórkę pieniędzy...

XII Wystawa Rodzin Szkół im. Armii Krajowej

Szkoła Podstawowa nr 7 współorganizatorem XII Wystawy Rodziny Szkół im. Armii Krajowej.6 marca 2023r. w Sali Kolumnowej im. Jerzego Woźniaka w Urzędzie Wojewódzkim odbyła się wystawa połączona z konferencją Dolnośląskiej Rodziny Szkół im. Armii Krajowej i Bohaterów AK zorganizowana przez czternaście szkół należących do Rodziny Szkół. W tym roku przewodnim tematem wystawy byli Dowódcy Armii Krajowej.

ARMIA KRAJOWA I POLSKIE PAŃSTWO PODZIEMNE - DOWÓDCY ARMII KRAJOWEJ - VI edycja

1 marca 2023r Szkoła Podstawowa nr 7zorganizowała miejski konkurs historyczny pod patronatem Burmistrza Miasta Oleśnica dla szkół podstawowych.

Sukcesy naszych uczniów w konkursach powiatowych

Gratulujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 7 za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas konkursów powiatowych z historii i wiedzy o społeczeństwie.

• 2023-02-28

Konkurs informatyczny

Poniżej link do testu szkolnego etapu konkursu informatycznego.

XI noc historyczna Szkole Podstawowej nr 7

Po raz jedenasty w oleśnickiej siódemce spotkali się miłośnicy historii aby móc rozwijać swoją pasję podczas nocy z filmem historycznym. Tym razem obok wiedzy o Armii Krajowej tematem przewodnim byli dowódcy AK.

Inna lekcja muzyki

Lekcja muzyki i mini recital w klasie 6a i 6b uczennicy Malwiny Owczarczak z klasy 6a

Nasza Szkoła Fajna Jest - wyniki konkursu

Zakończyła się kolejna edycja konkursu pt. „Nasza Szkoła Fajna Jest” uczniowie nadesłali do nas wiele prac multimedialnych promujących naszą szkołę. Nadesłane pracę oglądało się z przyjemnością, kreatywne pomysły młodych uczestników zaprezentowane w formie multimedialnej.

Bierzemy udział w Dniu Bezpiecznego Internetu 2023 - inicjatywa szkolna

W naszej szkole zostały przeprowadzone lekcje pod hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!" dla klas 2-8 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu - DBI 2023.

Zawód charakteryzator teatralny.

W ramach preorientacji zawodowej klasa IVa odbyła bardzo ciekawe zajęcia z charakteryzatorką teatralną . Wśród pędzli, cieni, farb woskowych, kosmetyków , peruk, wąsów pojawiła się też sztuczna krew, która znalazła zastosowanie w tworzeniu sztucznych ran.