Strona główna/Dla Rodziców/Wielkie Serce Siódemki dla Tosi i Frania.

Wielkie Serce Siódemki dla Tosi i Frania.

26 Lutego 2020

Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy włączyła się w akcję charytatywną – zbiórkę pieniędzy na lek ratujący życie dla Tosi i Frania. Pomysłów i akcji było mnóstwo: zorganizowano kiermasz zabawek Nowe życie dla zabawek szansą dla Tosi i Frania oraz warsztat plecenia kolorowych warkoczyków Warkoczyki dla Tosi. Podczas zebrań z rodzicami przeprowadzono warsztaty orgiami – nauka składania żurawi oraz utworzono kiermasz słodkości. Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę, a Młodzieżowa Rada zbierała „złotówki”. Klasa VIII a przeprowadziła akcję Słodko jest pomagać, a decyzją Społeczności Szkolnej na licytację został przekazany COBIŚ (pluszowy miś) oraz limitowany kalendarz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oba te przedmioty wcześniej zostały wykupione przez naszych uczniów podczas licytacji WOŚP.

Zebraną kwotę w wysokości 5258 zł przekazano na leczenie maluchów. Musicie przyznać, że SIÓDEMKA MA MOC.