AKCJA TULIPANY

21 Października 2024

Klasa 6a wraz z wychowawcą postanowiła upiększyć otoczenie szkoły przy ul.11 Listopada 10. W tym celu przeprowadzono działania mające na celu zbiórkę cebulek tulipanów i zasadzenie ich jesienią , aby na wiosnę rozkwitły pięknem barw. Akcja trwała 2 tygodnie , klasy , które brały w niej udział zyskały punkty do Ligi Klas. W słoneczna pogodę inicjatorzy pomysłu posadzili cebulki oznaczając wybrane miejsca tabliczkami informacyjnymi. Inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem większości klas. Najlepiej spisała się 4b przynosząc największa liczbę cebulek do posadzenia. Dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji pomysłu.

Na zdjęciach są uczniowie klasy 6a , którzy sadzą cebulki tulipanów wokół szkoły przy ul.11 Listopada10.
Klasa 6a z wychowawcą.

Poniżej galeria zdjęć.