Strona główna/Aktualności/Pasowanie na ucznia

21 Października 2024

Dnia 16.10.2024r. w sali widowiskowej MOKIS odbyło się uroczyste Pasowanie na ucznia. W występie wzięły udział dzieci z klasy 1A i 1B, przedstawiciele samorządu szkolnego pod opieką p. Matry Balińskiej oraz sztandar szkoły pod opieką p. Piotra Terpisa. Przybyli goście: Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej p. Grażyna Dłubakowska, Dyrektor Szkoły p. Dorota Rasała-Świtoń, Wicedyrektor Szkoły p. Beata Rubaszewska, Przewodniczący Rady Rodziców, Trójki Klasowe pod opieką p. Jolanty Dworaczyńskiej oraz rodzice.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, muzyczne oraz taneczne, recytując swoje role, wykonując wspólnie układy taneczne i śpiewając przygotowane piosenki. Dzieci zostały pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 przez Dyrektora Szkoły p. Dorotę Rasałę-Świtoń.

Poniżej galeria zdjęć.