Fundusze Europejskie

Kadra

Dyrektor szkołyGrono pedagogiczne

  • mgr Dorota Rasała – Świtoń

Zastępcy dyrektora

  • mgr Małgorzata Czapiga – Maciąg

Grono Pedagogiczne

  • Ezechiela – religia
  • Karolina – religia
  • Bieniek Ewa – matematyka - wychowawca VIII B
  • Boczarska Marzenna – nauczyciel wspomagający
  • Bojkowska Ewelina – edukacja wczesnoszkolna - wychowawca III B
  • Cieśla-Styczeń Małgorzata – język niemiecki, muzyka
  • Czapiga-Maciąg Małgorzata – geografia, przyroda
  • Dobrzańska-Agon Teresa – język angielski, WOS - wychowawca VI B
  • Domaradzka Katarzyna – religia,
  • Dworaczyńska Jolanta – wychowawca świetlicy
  • Faiga Monika – język niemiecki, język angielski
  • Gorzelak Agnieszka – informatyka, matematyka - wychowawca V A
  • Górko Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna - wychowawca II B
  • Grzesiak Aneta – nauczyciel wspomagający
  • Hnatio Błażej – psycholog
  • Hortecka Karolina – pedagog
  • Janicka Małgorzata – język angielski, historia
  • Jaros Bogusława – fizyka
  • Jurzyk Katarzyna – język polski, biblioteka - wychowawca VI A
  • Kamińska-Kuś Anna – język polski - wychowawca IV A
  • Kamzol Joanna – język angielski, EDB - wychowawca VII A
  • Kawecka Beata – język polski, logopeda
  • Kulwieć Anna – pedagog
  • Malczewski Jacek – wychowanie fizyczne
  • Marszałek Lidia – edukacja wczesnoszkolna - wychowawca 0 A
  • Maśko Katarzyna – wychowanie przedszkolne - wychowawca I A
  • Michalec Waldemar – wychowanie fizyczne
  • Mileszko Aneta – język angielski
  • Mostek Alicja – wychowawca świetlicy
  • Owczarczak Małgorzata – informatyka
  • Pakos Sylwia – chemia, matematyka - wychowawca IV B
  • Pochopień Małgorzata – biblioteka
  • Prostak Bernadeta – wychowanie przedszkolne - wychowawca I B
  • Przyłęcka Izabela – geografia
  • Rasała-Świtoń Dorota – technika
  • Rubaszewska Beata – historia, WOS - wychowawca V C
  • Samburska Romana – język angielski, plastyka
  • Sawielewicz Teodor – religia
  • Słomka Barbara – świetlica
  • Smolak Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna - wychowawca II A
  • Sosnowska Korina – biologia, plastyka
  • Szachniewicz Marta – wychowanie przedszkolne - wychowawca 0 B
  • Tajak – Skrok Małgorzata – geografia
  • Tarasek Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna - wychowawca II C
  • Trzeciak Sylwia – język polski - wychowawca VIII A
  • Urbaniak-Sodolska Danuta – edukacja wczesnoszkolna - wychowawca III A
  • Waga Marlena – wychowanie fizyczne - wychowawca V B
  • Wilk Agnieszka – rewalidacja
  • Wrona Monika – nauczyciel wspomagający
  • Wyżyn Katarzyna – doradztwo zawodowe
  • Zdyb Barbara – pedagog - wychowawca VII B
do góry