Fundusze Europejskie
Strona główna/O szkole/Szkoła Promująca Zdrowie

Szkoła Promująca Zdrowie

Znaleziono wiadomości: 29.

 • Woda źródłem życia 2021-03-25

  Woda źródłem życia

  22 marca obchodzony był Światowy Dzień Wody, w bieżącym roku pod hasłem „Docenianie wody”. Uczniowie naszej szkoły mają świadomość, jak wielką rolę odgrywa woda i jakie zagrożenie niesie ze sobą spadek jej zasobów.

 • Zmiana nawyków żywieniowych społeczeństwa. To nasza wspólna sprawa! 2021-03-23

  Zmiana nawyków żywieniowych społeczeństwa. To nasza wspólna sprawa!

  Szkoła nasza bierze udział w warsztatach edukacyjno- kulinarnych realizowanych w ramach projektu pt. “Zmiana nawyków żywieniowych społeczeństwa. To nasza wspólna sprawa!”, które prowadzi Fundacji Polskiedzieci.org .

 • ŻYWIENIE MA ZNACZENIE 2021-03-14

  ŻYWIENIE MA ZNACZENIE

  Dnia 09.03.2021 roku odbyło się kolejne spotkanie w ramach Grupy Wsparcia dla Rodziców w ramach realizacji Programu ”Szacunek, pomoc i działanie to jest dobre rozwiązanie”. Dietetyk pani Alicja Mostek przygotowała prelekcję na temat” Żywienie ma znaczenie”. Informacje przedstawione podczas prezentacji dotyczyły istotnego wpływu odżywiania na naukę , rozwój mózgu i funkcjonowanie dziecka.

 • Bezpieczeństwo podczas zabaw na śniegu i lodzie. 2021-02-24

  Bezpieczeństwo podczas zabaw na śniegu i lodzie.

  Choć koniec lutego rozpieszcza nas słoneczną pogodom ,musimy pamiętać, że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Trzeba dbać o bezpieczeństwo podczas zabaw na śniegu i lodzie.

 • Lepszy Internet zależy od Ciebie! 2021-02-21

  Lepszy Internet zależy od Ciebie!

    W naszej szkole zostały przeprowadzone lekcje pod hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!" dla klas 2-8 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu - DBI 2021.

 • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY O ZDROWYM ODŻYWIANIU MÓJ ZDROWY POSIŁEK
2021-02-18

  SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY O ZDROWYM ODŻYWIANIU MÓJ ZDROWY POSIŁEK

  Konkurs trwał od 25 stycznia do 8 lutego 2021 roku.Skierowany był do uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy.

 • MAŁE ANIOŁY Z SIÓDEMKI 2021-02-16

  MAŁE ANIOŁY Z SIÓDEMKI

  Uczniowie klas I-III i dzieci z grup 0 naszej szkoły kolejny raz zaangażowali się        w bezinteresowną pomoc. W dniach od 04.02 - 12.02.2021 roku w budynku przy ul. 11 Listopada zorganizowany został Charytatywny Kiermasz walentynkowy. Celem była zbiórka pieniędzy dla Pani Pauliny na pomoc w zakupieniu protezy nogi, która pozwoli

 • Dziel się pięknym i zdrowym uśmiechem 2021-02-16

  Dziel się pięknym i zdrowym uśmiechem

    W klasie III a zostały przeprowadzone zajęciach w ramach programu „Dziel się uśmiechem”. Celem tych zajęć było przekazanie uczniom wiedzy na temat zębów i ich funkcji, higieny jamy ustnej, zasad mycia, zwrócenie uwagi na potrzebę dbania o zęby od najmłodszych lat i regularnego przestrzegania zasad czterech kroków do zachowania zdrowego uśmiechu.

 • 2021-01-23

  REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO O ZDROWYM ODŻYWIANIU MÓJ ZDROWY POSIŁEK

  REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGOO ZDROWYM ODŻYWIANIUMÓJ ZDROWY POSIŁEK

 • Akcji „Pomagamy Zwierzętom” z ośrodka adaptacyjnego Przytul Pyska w Boguszycach. 2020-12-22

  Akcji „Pomagamy Zwierzętom” z ośrodka adaptacyjnego Przytul Pyska w Boguszycach.

  Uczniowie naszej szkoły zorganizowali charytatywną akcję na rzecz bezdomnych psów i kotów przebywających w ośrodku adaptacyjnym „Przytul Pyska” w Boguszucach.

do góry