Strona główna/O szkole/Szkoła Promująca Zdrowie

Znaleziono wiadomości: 63.

Ukończyliśmy 6 wyzwanie

Certyfikat za ukończenie szóstego wyzwania w ramach projektu MSC.

• 2024-02-02

MSC - Wyzwanie #6

Jesteście ciekawi, jak przebiega nasz udział w projekcie „Moving Schools Challenger”?

MSC - Wyzwanie #5

Projekt Moving Schools Challenger stawia przed nami kolejne wyzwanie!Tematem przewodnim Challenge’u #5 są zimowe aktywności.

Bieg po zdrowie

Uczniowie klasy 4a realizują program antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowany w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertami : „ Bieg po zdrowie”.

Szkolny Bieg Mikołajek i Mikołajów

#MovingSchoolsChallenger #MovingSchoolsChallengePoland

Mamy kolejny certyfikat MSC

Mamy kolejny certyfikat MSC! Huuurrraaa

Ze szkoły na stadion

30.11.2023 roku uczniowie klas I i II wzięli udział w Turnieju piłkarskim „Ze szkoły na stadion”, którego celem była popularyzacja tej dyscypliny sportu, zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego od nauki.30.11.2023 roku uczniowie klas I i II wzięli udział w Turnieju piłkarskim „Ze szkoły na stadion”, którego celem była popularyzacja tej dyscypliny sportu, zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu

Świąteczne wyzwanie w projekcie Moving Schools Challenge

Świąteczne wyzwanie w projekcie Moving Schools Challenger!Przed nami Challenge #4, w czasie którego wykorzystamy okres świąteczny do jeszcze większej aktywności fizycznej.

Ekologiczne odżywianie dzieci – porady i sugestie na temat żywności naturalnej

Dla większości dzieci jest sprawą oczywistą, że półki sklepów spożywczych są wypełnione szeroką gamą produktów przez cały rok. Jednak niektóre z nich przebyły bardzo daleką drogę, by do nas dotrzeć, inne są mocno przetworzone lub ich opakowania wykonane są z dużej ilości plastiku.

Dzień Jabłka

Młodszy Samorząd Uczniowski zorganizował z okazji Dnia Jabłka zdrową przekąskę w postaci cząstek jabłuszek i soku jabłkowego podczas przerw dla klas najmłodszych.