Strona główna/O szkole/Szkoła Promująca Zdrowie

Znaleziono wiadomości: 63.

Zdrowe odżywianie

Nagrodzone prace w Szkolnym Konkursie Plastycznym o Zdrowym Odżywianiu ZDROWO JEM.

Zdrowe drugie śniadanie

Bułka razowa z masłem, żółtym serem, sałatą lodową, ogórkiem i kiełkami rzodkiewki Pączki hiszpańskie z piekarnika Spory kawałek papryki

Zdrowe drugie śniadanie

Zdrowe drugie śniadanie Bułka wielozbożowa z nasionami, masło, serek biały ze szczypiorkiem Placuszki z kaszki manny Mandarynka, papryka

Mikołajki dla zwierząt

Mikołajki to wyjątkowy czas dla każdego. Zespół Zdrowej Szkoły zorganizował akcję pod hasłem „Mikołajki dla zwierząt”. Zwróciliśmy się do naszej społeczności szkolnej z prośbą o prezenty dla podopiecznych środka adopcyjnego Przytul Pyska w postaci takich rzeczy jak:

Propozycję zdrowego drugiego śniadania

Rogaliki na piątkę Ciasto 100g masła pokrojonego na kawałki, plus dodatkowa ilość do natłuszczenia miski50g mleka

Kiermasz charytatywny z okazji Dnia życzliwości

Z okazji Międzynarodowego Dnia Życzliwości 22.11.2021 roku w budynku przy ul.11 listopada przygotowana działania mające na celu rozwijanie u uczniów wrażliwość, życzliwość, empatię i współpracę.

Konkurs zaszczep się

Nasze uczennice na podium w Powiatowym konkursie plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pt.. Zaszczep się! w kategorii klas VII- VIII:II miejsce - Martyna Dykiert, z klasy 8c.III miejsce - Oliwia Włodarczyk, z klasy 8b.

Lekcja tolerancji

Dzisiaj na lekcji wychowawczej zdalnej omawialiśmy słowo/temat TOLERANCJA. Szukaliśmy przepisu na tolerancje, czy jest on prosty?

Śniadanie daje moc.

Prawidłowy rozwój i zdrowie  dzieci jest dla nas bardzo ważne. W związku z tym pragniemy przedstawić Państwu   propozycje zdrowych i ciekawych śniadań do szkoły pod hasłem „Śniadanie daje moc”. Nasze przepisy są sprawdzone i zbilansowane. Mamy nadzieje, że nasz pomysły zainspirują Państwa.