Strona główna/O szkole/Szkoła Promująca Zdrowie

Znaleziono wiadomości: 114.

• Szkolny konkurs plastyczny o zdrowym odżywianiu.
2021-02-18

Szkolny konkurs plastyczny o zdrowym odżywianiu.

Konkurs trwał od 25 stycznia do 8 lutego 2021 roku.Skierowany był do uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy.

Małe anioły siódemki

Uczniowie klas I-III i dzieci z grup 0 naszej szkoły kolejny raz zaangażowali się        w bezinteresowną pomoc. W dniach od 04.02 - 12.02.2021 roku w budynku przy ul. 11 Listopada zorganizowany został Charytatywny Kiermasz walentynkowy. Celem była zbiórka pieniędzy dla Pani Pauliny na pomoc w zakupieniu protezy nogi, która pozwoli

Dziel się pięknym i zdrowym uśmiechem

W klasie III a zostały przeprowadzone zajęciach w ramach programu „Dziel się uśmiechem”. Celem tych zajęć było przekazanie uczniom wiedzy na temat zębów i ich funkcji, higieny jamy ustnej, zasad mycia, zwrócenie uwagi na potrzebę dbania o zęby od najmłodszych lat i regularnego przestrzegania zasad czterech kroków do zachowania zdrowego uśmiechu.

• 2021-01-23

Regulamin konkursu plastycznego ' Zdrowe odżywiania, mój zdrowy posiłek'

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGOO ZDROWYM ODŻYWIANIUMÓJ ZDROWY POSIŁEK

Akcji „Pomagamy Zwierzętom” z ośrodka adaptacyjnego Przytul Pyska w Boguszycach.

Uczniowie naszej szkoły zorganizowali charytatywną akcję na rzecz bezdomnych psów i kotów przebywających w ośrodku adaptacyjnym „Przytul Pyska” w Boguszucach.

Jesteśmy przyjaciółmi Przyrody

My 3 c lubimy przyrodę, ekologię i zagadnienia z tym związane. Rozmawialiśmy o polu i łące realizując "Jesteśmy przyjaciółmi Przyrody".

Czy znacie „Oleśnickie Bidy”?

Jeśli znacie lub nie znacie, ale poczytajcie. „Oleśnickie Bidy” to azyl dla zwierząt zagubionych lub skrzywdzonych przez człowieka.

Pomaganie nas kręci

W tym roku szkolnym Nasza Szkoła już po raz czwarty przystąpiła do udziału                          w programie Pola Nadziei 2020/2021 realizowanym na rzecz Fundacji  „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”. W dniu 5.10.2020 roku odbyła się inauguracja realizacji programu.

Próbny Alarm Przeciwpożarowy

Dnia 30.09.2019 w Szkole Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w budynku przy ul. Chopina wraz z Liceum Ogólnokształcącym nr 1 odbył się Próbny Alarm Przeciwpożarowy.

Goalball

Z radością informujemy, że uczniowie oleśnickiej siódemki nawiązali współpracę z Wojewódzkim Zrzeszeniem Sportowym Niepełnosprawnych ,,START Wrocław” i czynnie włączyli się w organizację Turnieju Mistrzostw Polski w Goalballu.