Pedagog szkolny

Pani mgr Anna Kulwieć i mgr Barbara Zdyb organizują opiekę psychologiczno - pedagogiczną dla uczniów.

Prowadzą indywidualne i grupowe zajęcia psychoedukacyjne. Podczas zajęć rozwijają u uczniów umiejętności życiowe umożliwiające dobre samopoczucie, relacje z innymi i zachowania sprzyjające zdrowiu. Prowadzą konsultacje oraz poradnictwo dla rodziców. W razie potrzeby udzielają porad ułatwiających rozwiązywanie problemów wychowawczych i dydaktycznych.

Szczególną opieką otaczają dzieci z rodzin o trudnej sytuacji. W miarę istniejących środków organizują pomoc materialną i rzeczową. Starają się stwarzać jak najlepsze warunki do współpracy szkoły i domu rodzinnego ucznia. Wszystkie działania dostosowują do indywidualnych potrzeb ucznia.

Jeśli zachodzi potrzeba to współpracują z instytucjami wspomagającymi działalność opiekuńczo - wychowawczą.

Budynek A - ul. 11 Listopada 10 (pokój 21):
p. Anna Kulwieć

Budynek B- ul. Chopina: