Strona główna/Dla Uczniów

Dla Uczniów

Znaleziono wiadomości: 35.

Bierzemy udział w Dniu Bezpiecznego Internetu 2023 - inicjatywa szkolna

W naszej szkole zostały przeprowadzone lekcje pod hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!" dla klas 2-8 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu - DBI 2023.

• 2023-01-10

Ankieta MRM

MRM prosi o sumienne i dojrzałe wypełnienie poniższej ankiety. Za najciekawszą odpowiedź czeka nagroda w postaci zaproszenia na uroczystą sesje MRM w Oleśnicy oraz dyplom.

Młodzieżowa Rada Miasta Oleśnicy wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

Młodzieżowa Rada Miasta Oleśnicy wyróżniona w ogólnopolskim konkursie: „Ambasador Młodego Pokolenia RP”

Inauguracja rozpoczęcia roku szkolnego

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, informuję, iż inauguracja rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022 r. o godz. 9.00 na boisku szkoły przy ul. 11 Listopada 10. Serdecznie zapraszam. Z poważaniem Dorota Rasała - Świtoń dyrektor szkoły

• 2022-05-20

Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych

W mediach pojawił się komunikat Starostwa Oleśnickiego: Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych, prowadzonych przez Powiat Oleśnicki na rok szkolny 2022/2023, odbywać się będzie za pomocą elektronicznego systemu Nabór firmy VULCAN

Wizytówka naszego zdolnego ucznia

Uczeń naszej szkoły - Andrzej Marzec - zdobywa uczniowskie laury. W tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych „zDolny Ślązak” zdobył aż dwa tytuły. Został on laureatem konkursu z chemii oraz finalistą konkursu z języka polskiego. Aby zakwalifikować się do finału musiał uprzednio stawić czoła zadaniom na etapach szkolnym i powiatowym. Andrzej okazał się lepszy od około 5 tyś. uczestników z całego województwa z chemii

Zdolny Ślązak

W tegorocznym finale konkursu Zdolny Ślązak z j. angielskiego, j. polskiego i chemii wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Uczeń klasy 8a A. Wujczyk uzyskał tytuł Laureata z j. Angielskiego, opiekun M.Janicka, uczeń klasy 8a A.

Dodatkowe lekcje z informatyki

Pomysł na ciekawe przyswajanie wiedzy z informatyki. Warto jednak, żeby dziecko od początku przyswajało wiedzę związaną z zakresem informatyki oraz techniki i elementów programowania, ponieważ nigdy nie wiadomo, co przyniesie dorosłe życie.

Nasza szkoła fajna jest - Prace uczniów o naszej szkole

Poniżej zamieszczone są linki do prac z konkursu dla uczniów Naszej Szkoły. Temat prac : " NASZA SZKOŁA FAJNA JEST"

Bierzemy udział w Dniu Bezpiecznego Internetu - inicjatywa szkolna

W naszej szkole zostały przeprowadzone lekcje pod hasłem "Lepszy Internet zależy od Ciebie!" dla klas 2-8 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu - DBI 2022.Zwrócono szczególną uwagę na moc wspólnego zaangażowania - uczniów, nauczycieli i rodziców, w celu zwiększenia bezpieczeństwa w Internecie.