Strona główna/Dla Uczniów/Młodzież i jej opinia na temat oferty kulturalnej dla (..)

Młodzież i jej opinia na temat oferty kulturalnej dla młodzieży w Oleśnicy

6 Lutego 2020

05 lutego o godzinie 12.00 w Sali Biblioteki na Reja odbył się panel dyskusyjny Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnica. Jednym z paneli stów był uczeń SP7 i radny MRM – Andrzej Marzec.

W ramach planowania działań kulturalnych w roku 2020 dla oleśnickiej młodzieży przez MOKiS Młodzieżowa Rada Miasta zaprosiła przedstawicieli oleśnickich szkół do udziału w panelu dyskusyjnym pt.: „Młodzież i jej opinia na temat oferty kulturalnej dla młodzieży w Oleśnicy”.

Eksperci przedstawili stanowisko swoje i społeczności reprezentowanej szkoły na temat : jakie są potrzeby oleśnickiej młodzieży zarówno jako uczestników planowanych wydarzeń, jak i współtwórców oferty kulturalnej dla młodzieży w naszym mieście. Była to możliwość skonfrontowania potrzeb i oczekiwań młodzieży względem Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu , władz miasta, Młodzieżowej Rady Miasta odnośnie uatrakcyjnienia oferty miasta dla młodzieży. Młodzież mogła wyrazić swoją opinię, a także przedstawić własne propozycje dotyczące zmian w naszym mieście.

W imieniu organizatorów
Beata Rubaszewska